#1 2009-06-02 14:18:13

Czeczen

Moderator

13376394
Zarejestrowany: 2009-06-02
Posty: 26
Punktów :   

Dowcipy

Tutaj wpisujemy nowo badz stare dowcipy tylko smieszne maja byc

Offline

 

#2 2009-06-02 17:00:16

kolokokster

Pierwszoklasista

596542
Zarejestrowany: 2009-06-02
Posty: 28
Punktów :   

Re: Dowcipy

W lesie zajączek zakładał sklep.Przyszedł do niego niedźwiedź który bał się konkurencji więc próbował go zastraszyć.
-Zając przyjdę tu 3 razy a jak kiedyś nie będzie tego co chce to ci sklep podpale.
Niedźwiedź na drugi dzień przychodzi i mówi:
-Dawaj zając 20kg łabędziego pierza.
No to zając biegnie do piwnicy i niesie 20kg pierza.Wkurzony niedźwiedź bierze towar i wychodzi.
Następnego dnia wraca i mówi:
-Proszę mleko w proszku.
A zając spod lady wyciąga mleko i podaje misiowi.
3 dnia do sklepu wchodzi ucieszony niedźwiedź i mówi:
-2kg ni chuja.
Zdziwiony zając myśli chwile potem mówi:
- Niedźwiedź chodź za mną.
Weszli na zaplecze i zając gasi światło i pyta:
-Widzisz coś?
-Ni chuja.
-Noto bierz 2kg i SPIERDALAJ

Offline

 

#3 2009-06-02 17:02:24

kolokokster

Pierwszoklasista

596542
Zarejestrowany: 2009-06-02
Posty: 28
Punktów :   

Re: Dowcipy

Jasio przychodzi do taty i pyta:
tato co to jest polityka?
Tato mówi:polityka synku to:
-kapitalizm, ja jestem kapitalizm bo ja zarabiam
-twoja mama to rząd bo rządzi pieniędzmi
-dziadek to związki zawodowe bo nic nie robi
-pokojówka to klasa robocza bo sprząta i pracuje
- ty synku jesteś ludem bo tworzysz społęczeństwo
-a twój mały braciszek to przyszłość
Jasio mówi: tato ja się z tym prześpie i może zrozumie
Jasio poszedł spać.w nocy budzi go płacz małego brata który zrobił w pieluszkę.Jasio poszedł do pokoju po mamę, ale nie mógł jej obudzić więc poszedł do pokoju pokojówki.
Wchodzi a pokojówka zajęta z tatą,a przez okno zagląda dziadek, Jasia nikt nie zauważył bo szybko wyszedł, wrócił do swojego pokoju uspokoił braciszka i poszedł spać.Rano Jasio wstał i zszedł na dół tato mówi do niego:
-no i co jasiu już wiesz co to jest polityka ?
-tak tatusiu wiem
-Kapitalizm wykorzystuje klasę roboczą, związki zawodowe się temu przyglądają podczas gdy rząd śpi, lud jest ignorowany, a przyszłość leży w gównie.
To jest polityka tatusiu.

Offline

 

#4 2009-06-03 14:27:57

Czarodziej

Przedszkolak

5737947
Zarejestrowany: 2009-06-03
Posty: 11
Punktów :   

Re: Dowcipy

Przychodzi mucha do sklepu i mówi:
-  Poproszę 2kg kupy
-  co?!?!
-  [Cenzura] !

Hehehehe

Offline

 

#5 2009-06-03 20:06:21

Mati

Administrator

5770336
Skąd: Łowicz, przedmieście
Zarejestrowany: 2009-06-01
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Dowcipy

Zapodam takie dwa:

Polak, Rusek i Niemiec idą przez pustynię. Spotykają wielbłąda i chcą na nim jakoś dojechać do najbliższego miasta. Ale pojawia się pewien problem - wielbłąd ma tylko dwa garby, trzech się nie zmieści na jego grzbiecie. Myślą więc, myślą... nagle Polak mówi:
- Wiem! Ja i Niemiec siądziemy mu na garbach i tak jakoś dojedziemy.
- A co ze mną?
Niemiec podchodzi do tyłu wielbłąda, podnosi ogon i mówi:
- A ty Sasza do kabiny!


Lech Kaczyński odwiedza gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki. Na to Kaczyński:
- Tylko żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem, typu "Kaczka i świnie, albo coś takiego!
- Ależ skąd panie prezydencie. Wszystko będzie cacy.
Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Kaczyńskiego wśród świń i podpis "Lech Kaczyński (trzeci od lewej)".



http://i484.photobucket.com/albums/rr207/Mateusz1212/Administratorgif.jpg

Offline

 

#6 2009-06-04 19:34:14

KISIEL

Przedszkolak

11529270
Call me!
Skąd: Łowicz
Zarejestrowany: 2009-06-02
Posty: 12
Punktów :   -2 

Re: Dowcipy

przychodzi baba do lekarza a lekarz to baba xd

Offline

 

#7 2009-06-06 22:15:34

bonds

Przedszkolak

5284093
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dowcipy

Amerykanin, Niemiec i Meksykanin podróżują przez Amazonkę i zostają schwytani przez tubylców. Przywódca plemienia mówi do Niemca:
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania?
- Oliwę - odpowiedział Niemiec.
Więc tubylcy posmarowali mu plecy oliwą i potężny tubylec uderzył go dziesięć razy. Po wszystkim na plecach Niemca pojawiły się ogromne pręgi.
Następnie kolej przyszła na Meksykanina.
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania?
- Nic - odpowiedział.
I przyjął dziesięć ciosów bez mrugnięcia okiem.
I wreszcie przyszła kolej na Amerykanina.
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania? - zwrócił się do niego tubylec.
- Meksykanina - odpowiedział Amerykanin

Offline

 

#8 2009-08-11 20:20:12

Mati

Administrator

5770336
Skąd: Łowicz, przedmieście
Zarejestrowany: 2009-06-01
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Dowcipy

BMW  530D



Witam ! Mam do sprzedania samochód BMW 530D Sedan w kolorze czarnym po liftingu.


"Lifting obejmował takie detale jak lampy przednie (zamiast pomarańczowego kierunkowskazu wykorzystano mały okrągły kierunkowskaz o białym szkle i pomarańczowej barwie oraz soczewkowe reflektory z ringami typu "Angel Eyes"), lamp tylnych, halogenów przednich (okrągłe zamiast owalnych) i drobnymi zmianami w kształcie zderzaków."


           

==================


           

>>> Źródło <<<


           

==================





Samochód posiada 3 litrowy, 6-cylindrowy, rzędowy silnik wysokoprężny (Diesel) o mocy 193KM.Został wyprodukowany w 2001r, a jego pierwsza data rejestracji przypada na ten sam rok. Skrzynia biegów jest automatyczna. Przełożenia są płynne, a samochód doskonale się prowadzi. Samochód bezwypadkowy, posiada kilka drobnych,  niewidocznych rys, jedno większe obtarcie na przednim zderzaku oraz jeden odprysk na pokrywie silnika. Auto posiada bardzo bogate wyposażenie m.in. ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzację 2-strefową, welurową i skórzaną tapicerkę, alufelgi, elektryczny szyberdach, centralny zamek, autoalarm, 6 poduszek powietrznych, radio / CD – zmieniarkę na 5 płyt, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer pokładowy, ksenony, ESP, światła przeciwmgielne, kierownicę wielofunkcyjną, czujniki parkowania, dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy. Jestem drugim właścicielem tego pojazdu. Samochód garażowany przeze mnie i serwisowany na bieżąco. Pali około 10 litrów oleju napędowego na 100km przy jeździe po mieście.Cena do uzgodnienia.


       

DANE TECHNICZNE



Model:

     

530d / 193KM (142KW);


Drzwi:

               

5;


Silnik:

         

3.0l 6-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny, turbosprężarka  ze zmienną geometrią turbiny;


Skrzynia biegów:


automatyczna;


Przebieg:

       

226 tysięcy kilometrów;


Rok produkcji:

   

2001/2002


Nadwozie:

   

Sedan




WYPOSAŻENIE



ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja 2-strefowa, welurowa i skórzana tapicerka, alufelgi, elektryczny szyberdach, centralny zamek, autoalarm, 6 poduszek powietrznych, radio / CD – zmieniarka na 5 płyt, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer pokładowy, ksenony, ESP, światła przeciwmgielne, kierownica wielofunkcyjna, czujniki parkowania, dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy





CENA: 34.500zł (8350€) - DO UZGODNIENIA



TEL. KONTAKTOWY:


http://i484.photobucket.com/albums/rr207/Mateusz1212/Administratorgif.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.assaultcube.pun.pl www.mroczni-herosi.pun.pl www.naruto0game.pun.pl www.et.pun.pl www.4x4kalisz.pun.pl